Jesteś tu:
Zwierzęta w Radomiu > Ciekawostki
A- A A+

Ciekawostki

Najstarszy pies w Schronisku – FLAP 18 lat – pies przywieziony przez przedstawiciela Radomskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w 2009r. Trafił do schroniska skrajnie wyczerpany, odebrany właścicielowi z powodu zaniedbania. Po przebytej kwarantannie trafił na boksy bytowe, gdzie został dotkliwie pogryziony. Po wyleczeniu został przeniesiony na izolatki do boksów, gdzie przebywały starsze, nieradzące sobie sobie psy. Zaprzyjaźnił się z jednym z psów, z którym w przyjaźni wytrwali 2 lata. Niestety jego kompan z boksu w zeszłym roku odszedł za Tęczowy Most. Flap został sam i od tej pory jest smutny i osowiały. W dalszym ciągu czeka na swój wymarzony dom. Czy uda Mu się?

Największy pies w Schronisku – Goliat 16 lat – trafił do Schroniska w 2009r., po kilkudniowej tułaczce w centrum Radomia. Był bardzo wychudzony i zaniedbany, kiedyś w przeszłości na pewno źle traktowanym. Mimo że w Schronisku ma pożywienie, opiekę weterynaryjną i wolontariuszy, którzy wyprowadzają Go na spacer bardzo tęskni za swoim wymarzonym domem. Czy w tym wieku ma szanse na to, że ktoś Go przytuli na stare lata? Mimo swoich rozmiarów jest psem łagodnym, ładnie chodzi na smyczy a przede wszystkim bardzo kocha człowieka.

Delicious is the place to collect and showcase your passions fro Find us on Facebook Add us to your circles on google+ Connect with us on LinkedIn Myspace jest wiodącym serwisem typu social entertainment Follow us on Twitter Teksty zdjęcia filmy, wszystko, co chcesz powiedzieć światu